Auto krāsu veikali Rīgā, Vienības gatvē 29A. Veikalā atradīsim tieši Tev nepieciešamo krāsu tev nepieciešamajā formātā - spīdīgs vai matēts, akrils, bāze vai industriālā krāsa, kā arī visas nepieciešamās preces - smilšpapīrs, špaktele, grunts, laka, u.t.t. -, lai rezultāts būtu izcils!

Pasūti zvanot, rakstot Whatsapp vai sazinoties e-pastā! Iespējama arī piegāde ar pakomātu starpniecību!

Zvani (Ivo - 20001717, Toms - 29999977) vai raksti: vienibas29a@gmail.com

VIENĪBAS GATVE 29A, RĪGĀ (spied virsū, lai atvērtu google maps)

Veikals Maskavas ielā 449 slēgts!POPULĀRĀKIE RAKSTI


Uzspiežot uz attēla iespējams nonākt ražotāja mājaslapā, ja tāda eksistē.

Augstas kvalitātes auto kopšanas līdzekļi, pulēšanas pastas, remontamteriāli, instrumenti RADEX

RADEX

Radex® ir augstas kvaltītates virsbūves remonta materiālu zīmols. Mūsu veikalā ir pieejami abrazīvie materīali gan ēvelēm, gan slīpēšanas mašīnām, gan ko uzlikt uz parasta korķa klucīša, gan špakteles, gruntis, plēves un maskēšanas papīri, līmlentas, krāsošanas kombinezoni, lakas, krāsošanas stendi un viss parējais, ko var iedomāties krāsošanas darbu veikšanai.

helios group mobihel krāsu sistēmas logo Axalta group challenger krāsu sistēmas logo AkzoNobel krāsu sistēmas lesonal logo

Auto krāsu sistēmas

Katrā mūsu veikalā ir pieejamas 3 dažādu auto krāsu ražotāju sistēmas, tai skaitā AkzoNobel (Lesonal, Wanda), Helious Group (Mobihel, Gravihel) un Axalta (Duxone, Challenger), lai nodrošinātu maksimāli precīzu sakritību ar tieši tavu auto.

Industriālās krāsas gravihel Blīvs krāsojams RAPTOR grubulis Pretrūsas materiāli Krown

Industriālās krāsas un pārklājumi

Gravihel piedāvā industriālos pārklājumus, kuriem ir labāka cena nekā bāzes un akrila krāsām. Šie industriālie pārklājumi pieejami spīdīgi, matēti, vienslāņa (Singlecoat, nav jāgruntē), alkīda krāsas,vinila akrila un tonēta grubuļa formātā. Krāsas ir pieejamas arī ar metāliskiem efektiem un pērļu efektiem. Pieejama arī tonējama epoksīda gruntskrāsa. Ar šiem pārklājumiem krāso visu sākot ar sētas stabiem, metāla konstrukcijām un beidzot ar automašīnām, kuģiem un lidmašīnām, jo tie ir ļoti noturīgi. Krāsas pieejamas pēc RAL, RAL DESIGN, MOBIHEL un NCS katalogiem, kā arī kravas auto pēc krāsas koda.

Raptor bedliner ir divkomponentu grubulis. Tas oriģināli ir pikapu kravas kastes pārklājums, kurš pēc pilnīgas kristalizācijas ir daudz blīvāks nekā parasta krāsa vai parasts grubulis. Mūsdienās bieži džipus, busus un vecus auto pārklāj ar šo pārklājumu, jo pārklājums spēj noturēt formu pat pēc tam, kad zem tā esošais metāls jau sabojājas un kļūst mīksts, kā arī spēj izturēt lielākus sitienus, skrāpējumus.

Mercasol piedāvā pretrūsas līdzekļus testus Skandināvijas bargajās ziemās - vasks iekšējām virsmām, bitums un citi pretrūsas līdzekļi gan aerosola, gan grubuļa pistolei paredzētos formātos.

Krown ir kompānija, kura ir zināma ar pretrūsas līdzekļu ražošanu, taču patiesībā piedāvā plašu klāstu ar autoķīmiju, ar kuru kopt gan auto virsbūvi, gan salonu.

Roberlo ražo bedliner jeb pikapu kravas kastes pārklājumu līdzīgu kā raptor, kā ar gruntskrāsas, špakteles, bāzes krāsas, šuvju mastiku un daudz ko citu.

Augstas kvalitātes remontmateriāli Mobihel Lētas auto krāsas un remontmateriāli colomix Remontmateriālu ražotājs novol

Remontēšanas materiālu ražotāji

Mūsu veikalā ir pieejami ļoti daudz dažādu ražotāju remontmateriāli: RADEX, Mobihel, Soll, Colomix, Toro, Roberlo, Mipa, Kroy kā rezultātā ir pieejami dažādu cenu grupu produkti, tai skaitā špakteles, dažāda veida gruntis, HS, MS lakas, šuvju mastikas, bitumi un daudz kas cits.

Augstas kvalitātes krāsošanas pistoles STAR Slīpēšanas instrumenti Mirka Pulēšanas instrumenti Rupes

Virsbūves remonta instrumenti

STAR ir augstas kvalitātes auto krāsošanas pistoles ar daudz un dažāda izmēra dīzēm gan priekš gruntīm, gan krāsām, gan lakām.

MIRKA piedāvā augstas kvalitātes elektriskās un pneimatiskās slīpmašīnās kā arī industriālos putekļusūcējus kurus iespējams savienot ar iepriekšminētajām slīpmašīnām, lai darba vieta būtu tīra un sakopta. Mirka arī piedāvā augstas kvalitātes un dažāda rupjuma abrazīvos materīalus.

RUPES ir auto pulēšanas instrumentu ražotājs ar ļoti dažāda izmēra pulējamajām mašīnām, tai skaitā RUPES BigFoot.

BLITZ ir budžeta klases instrumenti virsbūves labošanai, tai skaitā slīpmašīnas, krāsošanas pistoles, u.c.

Piedāvājumā ir arī instrumenti no tādiem ražotājiem kā RADEX, NSTools, SATA, Pheonix, DeVilbiss, u. c.

Iespējama arī pulēšanas, krāsošanas, hermētiķu izsmidzināšana un citu instrumentu noma, iepriekš norunājot un atstājot drošības naudu instrumenta vērtībā.

Augstākās kvalitātes pulēšanas pastu un kopšanas līdzekļu ražotājs KochChemie Keramiskā vaska, pulēšanas pastu ražotājs Meguiars Pulēšanas pastu, sejas masku ražotājs 3M

Auto kopšanas ķīmija

KochChemie ir Vācijā ražota augstas kvalitātes auto kopšanas ķīmija. KochChemie produktu klāstā pieprasītākās preces ir pulēšanas pastas, salona paneļu tīrāmais līdzeklis un ārējo plastmasu atjaunotājs un universālais tīrīšanas līdzeklis.

Meguiars piedāvā daudz dažādus auto virsbūves un interjera kopšanas līdzekļus, tai skaitā vaskus, piemēram, ātri uzklājamo keramisko vasku, pulēšanas pastas, tai skaitā metāla pulēšanas pastu, lukturu atjaunošanas komplektus u.c. auto ķīmiju, kā arī specializētu ķīmiju laivu un citas lielās tehnikas kopšanai no ASV.

3M ir liela kompānija, kura piedāvā dažāda veida drošības līdzekļus - krāsošanas tērpus, maskas, u.c., - kā arī pulēšanas ripas un pulēšanas pastas.

Grass ir budžeta klases auto ķīmijas ražotājs no Krievijas, kurš piedāvā auto ķīmiju gan auto salonam, gan auto virsbūvei.

vinila krāsas, rubber-comp un citu aerosolu ražotājs CAR-REP bāzes krāsas aerosolā multona ColorMatic logo

Auto krāsas, gruntis un citi materiāli aerosolos

CAR-REP piedāvā ļoti daudz un dažādus produktus aerosola formātā: tonētas lakas dažādos toņos, dažāda veida gruntis, bāzes krāsu, laku, vinila krāsu, rubber-comp peel off krāsas, vasku iekšējām virsmām un mašīnas apakšas apstrādes materiālus, karstumizturīgās krāsas un daudz, daudz citu produktu.

Dažādi materiāli aerosolos arī pieejami no tādiem ražotājiem kā RADEX, Auto-k (multona), ColorMatic, Toro, Spectral, 3ton, AutoPlastProdukt u.c.

Super stipra superlīme HG Ādas kopšanas līdzeklis keralux ādas salonām Skaņu izolējošais materiāls priekš auto

Citi specializētie līdzekļi

HG ir kompānija kura ražo super stipru superlīmi, HG POWER GLUE, kura nāk komplektā ar granulām. Kaut ar līmi iespējams salīmēt gandrīz jebkāda veida virsmas, izņēmuma gadījumiem, piemēram, politilēnam, ir izveidota speciāla grunts, pēc kuras izmantošanas būs iespējams salīmēt jebkuru detaļu jūsu auto, moto tehnikai, piemēram, nolauztus pagrieziena signālus, kā arī vienkāršus sadzīves priekšmetus.

Keralux ir augstas kvalitātes ādas kopšanas līdzekļu ražotājs, kurš palīdz noturēt ādas salonu svaigu, neļauj tam plaisāt. Keralux arī piedāvā tonētas krēmkrāsas, kuras paredzētas ādas salonu bojājumu labošanai.

SilentCoat ražo skaņu izolācijas risinājumus gan vieglajiem auto, gan kemperiem, gan jebkurai citai situācijai, kad nepieciešama skaņas izolācija. Piedāvājumā ir dažāda biezuma un dažādu materiālu skaņu izolācija.

Motora piedevas benzīna un dīzeļa dzinējiem GAT Motora piedevas un lubrikanti PRO-TEC Motoreļļa un autoķīmija prizma

Tehniskie šķidrumi un piedevas motoram

GAT (German Automotive Technology) ir jauna un inovatīva kompānija, kura fokusējas uz attīstību un augstas veiktspējas produkciju. GAT piedāvā motora un transmisijas eļļu piedevas, degvielas sistēmu tīrīšanas u.c. līdzekļus motora darbības uzlabošanai.

PRO-TEC ir augstas kvalitātes motora piedevas, kuras ir dabai draudzīgas un atvieglo dzinēja darbību pievienojot vairākus tūkstošus kilometru dzinēja dzīvei.

Prizma piedāvā dažādus budžeta klases tehniskos šķidrumus - motoreļļu, bremžu šķidrumu, transmisijas eļļu - un citu autoķīmiju gan salona, gan virsbūves kopšanai.

Sazinies ar mani

Uzraksti ieteikumus, rakstu tēmas ko vēlies lasīt, vai atsauksmes.

robinsreins@gmail.com